Замаўленне БІЛЕТАЎ

“ХІТЫ ЭЛВІСА ПРЭСЛІ”

Джазавы квартэт Валянціна Лакодзіна

***

Джазавы квартэт Валянціна Лакодзіна прэзентуе ўнікальную праграму хітоў легендарнага Элвіса Прэслі на сваім канцэрце, які адбудзецца 9 лютага на сцэне Беларускай дзяржаўнай філармоніі.

Валянцін Лакодзін – унікальны выканавец, які аб’ядноўвае ў сабе джазавы голас і майстэрства ігры на кантрабасе. Ён прызнаны адным з самых таленавітых і перспектыўных музыкантаў новага пакалення. У яго выкананні хіты Элвіса Прэслі гучаць з адменнай глыбінёй і непаўторнасцю, надаюць джазавай інтэрпрэтацыі новае гучанне.

На канцэрце вы пачуеце самыя знакамітыя песні Элвіса Прэслі, такія як “Can’t Help Falling in Love”, “Jailhouse Rock”, “Suspicious Minds” і інш. Валянцін Лакодзін і яго таленавіты музычны квартэт створаць непаўторную атмасферу і падораць вам незабыўныя эмоцыі.

Калектыў Валянціна Лакодзіна грунтуецца ў Маскве і рэгулярна выступае на вядомых пляцоўках, такіх як клуб Ігара Бутмана, “Эсе”, Саюз кампазітараў, музей-запаведнік “Царыцына”, “Бі Бі Кінг” і інш. За плячамі музыкантаў выступленні на фэстывалях “Архангельск Блюз”, “Джаз-Май” (Пенза), “Рабарбра Джэм” (Нарвегія), “Джазавыя Галасы” (Масква), “Джаз-Мар” (Нар’ян-Мар), “Смолджаз фестываль” (Смаленск).

Не выпусціце магчымасці акунуцца ў свет незабыўнай музыкі і нацешыцца выступленнем джазавага квартэта Валянціна Лакодзіна з праграмай хітоў Элвіса Прэслі.

«Хиты Элвиса Пресли»: джазовый квартет Валентина Лакодина