Замаўленне квіткоў

Антон Сяргееў тэнар

Леанід Авруцкі барытон

Даніла Карзанаў бас

26 лютага 2022 года адбудзецца канцэрт вакальнага гурта “КВАТРА”. Публіцы будуць прэзентаваны хіты, без якіх неймаверны Новы год: «Звенит январская вьюга», «Три белых коня», «Синий иней», «Снег кружится» і іншыя папулярныя кампазіцыі. Артысты працягнуць традыцыю навагодніх альбомаў Фрэнка Сінатры, Боба Дылана, Майкла Бубле і Кені Джы, выканаўшы любімыя навагоднія песні, што ўвайшлі ў залаты фонд расійскай музычнай культуры.

Група “Кватра” – гэта чатыры таленавітыя вакалісты: Антон Баглеўскі (тэнар), Антон Сяргееў (тэнар), Леанід Авруцкі (барытон) і Даніла Карзанаў (бас), якія выступалі на лепшых канцэртных пляцоўках Расіі і свету: ад Дзяржаўнага Крамлёўскага Дварца да лонданскага Royal Albert Hall. Шырокі вакальны дыяпазон квартэта ўтварае музычную гаму, патрэбную для выканання кампазіцый разнастайнай складанасці.

Кожны канцэрт калектыву, нават на самых вялікіх пляцоўках, ператвараецца ў цёплы вечар, калі гучаць гімны аб каханні, лірычныя балады і запальныя хіты, вечар, калі спяваюць не толькі артысты, але і гледачы.

Музыканты скараюць сэрцы як расійскіх, гэтак і замежных слухачоў з 2003 года. Усенароднае прызнанне артысты заваявалі ў адборачным туры конкурсу “Еўрабачанне–2009”, калі ўвайшлі ў тройку яго лідараў. “Кватра” выступалі на адной сцэне з Пласіда Дамінга, Алесандра Сафіна, Дзмітрыем Хварастоўскім, Іосіфам Кабзонам, Майклам Болтанам і інш.

Вакальны гурт “Кватра” і Дзяржаўны акадэмічны сімфанічны аркестр