Замаўленне квіткоў

Навагодняе музычнае прадстаўленне «Снежны баль»

Дата: 29.12.2017 пачатак у 11:00
Катэгорыя: Музыка для дзяцей

У казачным каралеўстве адбудзецца навагодні Снежны баль. Акрамя жыхароў Казачнага Каралеўства на яго запрошаны героі казак і мультфільмаў і вы, нашы юныя гледачы.

.... У тронную залу палаца Каралевы казак прыбываюць госці. Сярод іх - Папялушка, Маша і Мядзведзь, Эльза з Олафам і фіксікі, Чырвоная Шапачка і многія іншыя вядомыя дзецям персанажы любімых казак і мультфільмаў. Цырымоніймайстар гатовы абвясціць пачатак Снежнага балю, але ... навагодняя ёлка знікла! Які ж Новы год без елкі? І Снягурка адпраўляецца на яе пошукі ... Пагоні, прыгоды, ператварэння, снежная завея, баі на шпагах і многае іншае чакае гледачоў навагодняга музычнага прадстаўлення. Але хвалявацца не варта - пад урачыстыя гукі вялікага аргана ўсё, вядома ж, сканчаецца шчасна, і дзеці разам з Дзедам Марозам і Снягуркай аказваюцца на сапраўдным навагоднім балі каля жывой елкі.

Новогоднее музыкальное представление «Снежный бал»