Замаўленне квіткоў

Катэгорыя: Джаз
Выканаўцы: Apple Tea, джаз-бэнд

Дарагія сябры!

Запрашаем Вас 1 чэрвеня 2019 года ў Вялікую залу Беларускай дзяржаўнай філармоніі на канцэрт школы сучаснага вакальнага мастацтва «Дзеці спяваюць джаз». У канцэрце прымуць удзел выхаванцы школы сумесна з салістамі культавага беларускага джазавага калектыву «APPLE TEA» у складзе: Ігар Сацэвіч - бас-гітара, Аляксандр Сапега - ударныя, Канстанцін Гарачы - фартэпіяна.

Унікальнасць канцэрта складаецца ў тым, што дзеці, якія палюбілі джаз, выступяць у якасці выканаўцаў на адной сцэне са знакамітымі і прафесійнымі музыкантамі з мэтай папулярызацыі джазавага мастацтва ў Беларусі.

Многія з юнакоў, якія прымаюць удзел у канцэрце, з'яўляюцца пераможцамі і прызёрамі міжнародных конкурсаў, фестываляў і тэлевізійных праектаў. У канцэрце прымуць удзел як выпускнікі школы, якія праходзяць навучанне ў прафесійных музычных установах ЗША і Еўрапейскага Саюза, так і пачынаючыя выхаванцы школы з лепшымі ўзорамі сусветнай папулярнай музыкі.

Дзеці спяваюць джаз