Замаўленне БІЛЕТАЎ

Калядны канцэрт хітоў Фрэнка Сінатры: джазавы квінтэт Дзмітрыя Наскова (Расія)

Дата: 21.12.2022 пачатак у 19:00
Катэгорыя: Джаз

КАЛЯДНЫ КАНЦЭРТ ХІТОЎ ФРЭНКА СІНАТРЫ

Джазавы квінтэт Дзмітрыя Наскова (Расія):

Дзмітрый Наскоў вакал

Альберт Сабірзянаў саксафон

Фёдар Фабер кантрабас

Радыён Габораў фартэпіяна

Данііл Марозаў  ударныя

***

Квінтэт Дзмітрыя Наскова (Расія) запрашае Вас у выдатнае каляднае падарожжа па Амерыцы 50-60-х гадоў. Час, калі людзі сыходзілі з розуму па джазе, збіраліся ў клубах і на канцэртных пляцоўках, каб выпіць віскі з лёдам і асабіста паціснуць руку самаму Фрэнку Сінатру.

У гэты вечар вы пачуеце каля 20 калядных хітоў вялікага Фрэнка Сінатры.

Сапраўдныя аркестроўкі таго часу, напісаныя амерыканскімі аранжоўнікамі ў Нью-Ёрку, дадуць вам магчымасць  акунуцца ў калядную атмасферу сталіцы джаза.

Дзмітрый Наскоў – цудоўны вакаліст, кампазітар, стваральнік незлічонай колькасці фанаграм для зорак расійскай эстрады, аўтар музыкі да больш чым паўсотні айчынных блокбастараў (“Халоп”, “Тэкст”, “Герой”, “Т–34”, “Салют–7”, “Прыцягненне” і г. д.), намінант прэміі “Залаты Арол 2019” – за лепшую музыку да фільма, выканаўца джазавых стандартаў і сваіх арыгінальных песень.

Вас чакае несмяротная музыка, гумар, цікавыя гісторыі і факты з жыцця Сінатры, жывое камунікаванне і, вядома, адметная асаблівасць усіх канцэртаў Дзмітрыя Наскова – адчуванне, што прыйшоў на вечарыну да лепшага сябра!

Згатуйцеся камунікаваць, смяяцца і цешыцца цудоўнай музыкай і атрымаць выдатны навагодні настрой!

Квартет Дмитрия Носкова (Россия)