Замаўленне БІЛЕТАЎ

Арк Аўруцкі (кантрабас)

Аляксей Дзянісаў (барабаны)

***

Квінтэт Дзмітрыя Наскова запрашае Вас у выдатнае навагодняе падарожжа па Амерыцы 1950–60-х гадоў. Час, калі людзі сыходзілі з розуму па джазе, збіраліся ў клубах і на канцэртных пляцоўках, каб выпіць віскі з лёдам і асабіста паціснуць руку самаму Фрэнку Сінатру.

У гэты вечар вы пачуеце каля 20 калядных хітоў вялікага Фрэнка Сінатры.

Сапраўдныя аркестроўкі таго часу, напісаныя амерыканскімі аранжоўнікамі ў Нью-Ёрку, дадуць вам магчымасць акунуцца ў калядную атмасферу сталіцы джаза.

Дзмітрый Наскоў – цудоўны вакаліст, кампазітар, стваральнік незлічонай колькасці фанаграм для зорак расійскай эстрады, аўтар музыкі да больш чым паўсотні айчынных блокбастараў (“Халоп”, “Тэкст”, “Герай”, “Т–34”, “Салют–7”, “Прыцягненне” і г.д.), намінант прэміі “Залаты Арол 2019” – за лепшую музыку да фільма, выканавец джазавых стандартаў і сваіх арыгінальных песень.

Вас чакае несмяротная музыка, гумар, цікавыя гісторыі і факты з жыцця Сінатры, жывое камунікаванне і, вядома, адметная асаблівасць усіх канцэртаў Дзмітрыя Наскова – адчуванне, што прыйшоў на вечарыну да лепшага сябра!

Згатуйцеся мець зносіны, смяяцца і цешыцца цудоўнай музыкай і атрымаць выдатны навагодні настрой!

«Рождественские хиты Фрэнка Синатры»: квинтет Дмитрия Носкова