Замаўленне квіткоў

Музычная казка пра Дабро і Зло “Чароўнае дрэва пазнання”

Дата: 26.03.2019 пачатак у 11:00
Катэгорыя: Музыка для дзяцей

Музычная казка пра Дабро і Зло

ЧАРОЎНАЕ ДРЭВА ПАЗНАННЯ

У адным казачным каралеўстве жылі-былі Каралева, яе юная дачка Прынцэса і хітры інтрыган, галоўны дарадца каралевы – Маркіз. Аднойчы маладой Прынцэсе сніцца прарочы сон, у якім вядзьмарка Малефісента зачароўвае чароўнае дрэва, каб яго плады не дасталіся людзям. Чароўнае дрэва валодае велізарнай сілай. Выратаваць яго, разбурыўшы чары злой вядзьмаркі, змогуць толькі двое – пара здраджаных і закаханых сэрцаў...

Гэта класічная чароўная казка, у якой вернае Сяброўства і Любоў перамагае Зло. Вас чакаюць захапляльныя прыгоды, дзіўныя ператварэнні, баі на шпагах і, вядома, выдатная музыка!

Кампазітар – Уладзімір Саўчык

Аўтар сцэнарыя і рэжысёр-пастаноўшчык – Таццяна Можар

Выканаўцы роляў – лаўрэаты і дыпламанты міжнародных і нацыянальных конкурсаў, салісты Беларускай дзяржаўнай філармоніі:

Каралева – Святлана Еўтух сапрана

Прынцэса – Ангеліна Можар сапрана

Маркіз – Уладзіслаў Даніловіч барытон

Малефісента – Святлана Старадзетка сапрана

Менестрэль – Уладзімір Козін гітара, вакал

Фея – Ганна Янкоўская сапрана

Музыкальная сказка о Добре и Зле "Волшебное древо познания"