Замаўленне квіткоў

“Музыкатэрапія. Вольфганг Амадэй Моцарт”

Дата: 28.05.2023 пачатак у 19:00
Катэгорыя: Камерная музыка

Шаноўныя гледачы! На дадзены канцэрт білеты заканчваюцца, але Вы можаце набыць білеты на наступны канцэрт цыкла “Музыкатэрапія”, які адбудзецца 6 ліпеня ў 19:00 у Вялікай зале Белдзяржфілармоніі. Чакаем Вас!

МУЗЫКАТЭРАПІЯ. ВОЛЬФГАНГ АМАДЭЙ МОЦАРТ

Выконваюць:

Арцём Шаплыка (раяль) – саліст Белдзяржфілармоніі, лаўрэат міжнародных конкурсаў, заснавальнік прыватнай музычнай школы АртГранд.

Алена Навуменка (раяль) – салістка Белдзяржфілармоніі, лаўрэат міжнародных конкурсаў, заснавальнік прыватнай музычнай школы АртГранд.

Калініка Мядзведзева (арган) – выкладчык Рэспубліканскага музычнага каледжа.

Марына Новак (скрыпка) – артыст Дзяржаўнага сімфанічнага аркестра Рэспублікі Беларусь.

Алеся Алесюк (альт) – артыст Дзяржаўнага сімфанічнага аркестра Рэспублікі Беларусь.

Алеся Парошына (віяланчэль) – артыст Дзяржаўнага сімфанічнага аркестра Рэспублікі Беларусь.

Анастасія Міклаш (флейта) – лаўрэат міжнародных конкурсаў.

Ангеліна Можар (сапрана) – салістка Белдзяржфілармоніі, лаўрэат міжнародных конкурсаў.

Даря Вітко (вядоўца, гукатэрапеўтычныя інструменты) – лектар-музыкавед Белдзяржфілармоніі, магістр мастацтвазнаўства.

«Музыкотерапия. Вольфган Амадей Моцарт»