Замаўленне квіткоў

“Ад класікі да рока”: Алег Паўля (электраскрыпка ) і Дзяржаўны акадэмічны сімфанічны аркестр

Дата: 29.04.2021 пачатак у 19:00
Катэгорыя: Папулярная музыка

“АД КЛАСІКІ ДА РОКА”

29 красавіка адбудзецца грандыёзны канцэрт знакамітага скрыпача Алега Паўлі ў суправаджэнні Дзяржаўнага акадэмічнага сімфанічнага аркестра Рэспублікі Беларусь!

Унікальны музыкант, які валодае агаламшальнай энергетыкай і ўзрушальнай мастацкай адвагай, Алег Паўля прэзентуе публіцы сваю інтэрпрэтацыю вядомых класічных, поп- і рок-кампазіцый.

Неверагодная сіла ўплыву саліста ў спалучэнні з велічнай моцай сімфанічнага аркестра здольныя скарыць нават самага дамагальнага гледача.

Праграма “Ад класікі да рока” апярэджвае канцэпцыю новага альбома праекта Paul Ya, які ўбачыць свет у першай палове 2021 года.

За дырыжорскім пультам – заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Віктар Бабарыкін.

«От классики до рока»: Олег Пауля (электроскрипка) и Государственный академический симфонический оркестр