Білетная каса:

+375 17 396-16-17

Замаўленне квіткоў
Год исторической памяти

“Музычнае падарожжа”: Нацыянальны акадэмічны народны аркестр Рэспублікі Беларусь імя І.І.Жыновіча

Дата: 12.10.2022 пачатак у 19:00
Катэгорыя: Папулярная музыка
Замовіць квіток

Канцэрт папулярнай інструментальнай музыкі

“МУЗЫЧНАЕ ПАДАРОЖЖА

Нацыянальны акадэмічны народны аркестр Рэспублікі Беларусь імя І.І.Жыновіча

Дырыжор – Аляксандр Высоцкі

Вядучая – Вольга Брылон

***

У канцэртным рэпертуары Нацыянальнага акадэмічнага народнага аркестра Рэспублікі Беларусь імя І.І.Жыновіча сотні твораў беларускіх і замежных кампазітараў. Сярод іх – запальныя рытмы Іспаніі і Кубы, Аргенціны і Арменіі, ірландскія і яўрэйскія мелодыі, класіка еўрапейскіх аўтараў і, несумненна, любімыя мелодыі роднай Беларусі.

Запрашаем вас 12 кастрычніка ў Вялікую залу Белдзяржфілармоніі здзейсніць двухгадзіннае падарожжа па краінах і кантынентах разам з аркестрам.

Маршрут падарожжа – прыемны сюрпрыз, пра які вам на працягу канцэртнай праграмы падрабязна і цікава раскажа музыказнаўца аркестра Вольга Брылон.

«Музыкальное путешествие»: Национальный академический народный оркестр Республики Беларусь им. И.И.Жиновича