Замаўленне БІЛЕТАЎ

Музычная праграма для дзяцей і іх бацькоў "Незнаёмыя казуркі ці Казка пра тое, як маленькі Букашык выбіраў сабе прафесію"

Дата: 13.06.2018 пачатак у 11:00
Катэгорыя: Музыка для дзяцей

Аўтар праграмы і вядучы - Вячаслаў Пяцько

У яркім, тэатральным музычным прадстаўленні ў выкананні салістаў Філармоніі для дзяцей і юнацтва Белдзяржфілармоніі прагучаць вакальныя творы кампазітараў А.Чарнышова, Д.Тухманава, А.Паплянавай, інструментальныя творы Л.Шлег, С.Пракоф'ева і іншыя музычныя творы.

Запрашаем Вас, дарагія бацькі, і вашых дапытлівых дзяцей наведаць выдатны канцэрт, які даставіць Вам велізарнае задавальненне!

Выканаўцы - лаўрэаты і дыпламанты міжнародных і нацыянальных конкурсаў, салісты Белдзяржфілармоніі:

Святлана Старадзетка сапрана

Тамара Рэмез сапрана

Яўген Курыльчык баян

Кацярына Юхнова цымбалы

Партыя фартэпіяна - лаўрэат міжнародных конкурсаў Алена Лузан

Музыкальная программа для детей и их родителей  "Незнакомые насекомые  или  Сказка о том, как маленький Букашик выбирал себе профессию"