Замаўленне БІЛЕТАЎ

“Падарожжа з Музыкай”: інтэрактыўная музычна-адукацыйная праграма для дзяцей

Дата: 01.11.2023 пачатак у 11:00
Катэгорыя: Музыка для дзяцей

У дні школьных восеньскіх канікул

Інтэрактыўная музычна-адукацыйная праграма для дзяцей

“ПАДАРОЖЖА З МУЗЫКАЙ

Выканаўцы – лаўрэаты і дыпламанты міжнародных і нацыйных конкурсаў, салісты Беларускай дзяржаўнай філармоніі

Партыя фартэпіяна – лаўрэат міжнародных конкурсаў Алена Лузан

Аўтар праграмы і вядучая – Кацярына Агароднікава

***

“Падарожжа з музыкай” – інтэрактыўная музычна-адукацыйная канцэртная праграма для дзяцей, падрыхтаваная творчым гуртом артыстаў Філармоніі для дзяцей і юнацтва. Праграма будзе пададзена на сцэне Малой залы ім. Г.Шырмы Белдзяржфілармоніі ў дні школьных восеньскіх канікул – 1 лістапада 2023г.

Разам з вядучай дзеці адправяцца ў займальнае музычнае падарожжа па краінах і кантынентах. Юных гледачоў чакае знаёмства з музычнай культурай розных народаў і цікавыя факты пра краіны свету.

У праграме канцэрта прагучаць вакальныя і інструментальныя творы кампазітараў і народаў розных краін свету.

«Путешествие с Музыкой»: интерактивная музыкально-образовательная программа для детей