Білетная каса:
+375 17 396-16-17
Замаўленне квіткоў
Версія для слабых на зрок
Ru
By
En
Пошук па сайце...
Беларуская дзяржаўная філармонія
Галоўная
Філармонія
Гісторыя
Канцэртныя залы
Вялікая канцэртная зала
Малая зала імя Р.Шырмы
Хол
Гардэроб, прыбіральні
Арэнда залаў
Калектывы
Салісты
Даведнік філармоніі
Выканаўцы
Кампазітары
Творы
Распарадак работы
Правілы карыстання паслугамі Белдзяржфілармоніі
Партнёры
Нарматыўныя прававыя акты
Супрацьдзеянне карупцыі
Палітыка Белдзяржфілармоніі ў дачыненні да апрацоўкі персанальных дадзеных
Афiша
Афіша філармоніі
Архіў канцэртаў
Каляндар
Абанементы
Квіткі
Кантакты
Адрасы і тэлефоны
Адміністрацыя
Звароты грамадзян і юрыдычных асоб
Адміністрацыйныя працэдуры
Сацыяльныя сеткі
Як праехаць
Галерэя
Навіны
Канцэртны арган
Галоўная
/
Афiша
/ Архіў канцэртаў
Архіў канцэртаў
Абонемент № 2 «Дебют юных талантов»
31.03.2019 14:00
Абанемент № 2 “Дэбют юных талентаў”
31.03.2019 14:00
Ярослав Макарич (гитара): Большой сольный концерт
31.03.2019 19:00
Яраслаў Макарыч (гітара): вялікі сольны канцэрт
31.03.2019 19:00
"Вопреки гравитации": Государственный камерный хор Республики Беларусь
31.03.2019 19:00
«Гравітацыі насуперак»: Дзяржаўны камерны хор Рэспублікі Беларусь
31.03.2019 19:00
«Весёлый вечер»
01.04.2019 19:00
“Вясёлы вечар”
01.04.2019 19:00
«Страсти по Матфею». Митрополит Волоколамский Илларион (Алфеев)
03.04.2019 19:00
“Пакуты па Матфею”: Мітрапаліт Валакаламскі Іларыён (Алфееў)
03.04.2019 19:00
Этно-трио "Троица"
04.04.2019 19:00
К 30-летию народной хоровой капеллы “Раніца”
04.04.2019 19:00
Да 30–годдзя народнай харавой капэлы “Раніца”
04.04.2019 19:00
Этна-трыа “Троіца”
04.04.2019 19:00
«Шедевры виолончельного барокко»: Кирилл Родин (Россия)
05.04.2019 19:00
“Шэдэўры віяланчэльнага барока”: Кірыл Родзін (Расія)
05.04.2019 19:00
Абанемент “Класіка – гэта класна!”: “Чароўны ... Барабан!”, саліст, чараўнік і шаман – Аляксандр Зубко
06.04.2019 15:00
Абонемент "Классика - это классно!": "Волшебный ... Барабан!", солист, маг и шаман - Александр Зубко
06.04.2019 15:00
Субботние литературно-поэтические концерты: Олег Винярский
06.04.2019 16:00
Суботнія літаратурна-паэтычныя канцэрты: Алег Вінярскі
06.04.2019 16:00
Бенито Гонсалес трио (США)
07.04.2019 19:00
«Волшебный звук в кругу альтистов»
07.04.2019 19:00
“Чароўны гук у асяроддзі альтыстаў”
07.04.2019 19:00
Беніта Гансалес трыа (ЗША)
07.04.2019 19:00
Отчётный концерт хорового отделения гимназии-колледжа искусств им. И.О.Ахремчика
09.04.2019 18:00
Справаздачны канцэрт харавога аддзялення Гімназіі–каледжа мастацтваў імя І.В.Ахрэмчыка
09.04.2019 18:00
Только МОЦАРТ: Кирилл Кедук, Евгений Бушков и Государственный камерный оркестр
09.04.2019 19:00
“Толькі Моцарт”: Кірыл Кедук, Яўген Бушкоў і Дзяржаўны камерны аркестр
09.04.2019 19:00
«Вечер консерватории» в рамках Международного музыкального фестиваля к 200-летию С.Монюшко
11.04.2019 19:00
“Вечар кансерваторыі” у межах Міжнароднага музычнага фестывалю да 200-годдзя С.Манюшкі
11.04.2019 19:00
«Подберу музыку»: творческий вечер Андрея Колосова
12.04.2019 19:00
Вокально-хоровой концерт «Пойте, друзья!»
13.04.2019 15:00
«
‹
…
85
86
87
88
89
90
91
92
93
…
›
»