Замаўленне БІЛЕТАЎ

Музычны спектакль “Нязнайка” (па матывах казкі М.Носава)

Дата: 27.06.2024 пачатак у 11:00
Катэгорыя: Музыка для дзяцей
Замовіць квіток

ПРЭМ’ЕРА!

У дні школьных летніх канікул

Музычны спектакль “НЯЗНАЙКА

Салісты Філармоніі для дзяцей і юнацтва прэзентуюць музычны спектакль па матывах вядомага твора Мікалая Носава з выдатнымі музычнымі нумарамі аўдыяспектакля Рыгора Гладкова ў пералажэнні для жывога выканання.

У цэнтры апавядання – малюсенькія жыхары Кветкавага горада. Адным словам, малыя-карантышы. Кожны з іх абсалютна ўнікальны і атрымаў поспех у сваёй любімай справе. Але самы вядомы сярод іх – малыш-карантыш па імені Нязнайка.

Ох, і дзіўны гэты Нязнайка! Ён не ведае супакою ніводнай хвіліны! Яму ўсё цікава і ўсё трэба паспрабаваць. Толькі ў чым яго талент? Які занятак падыдзе яму больш за ўсё? Прыходзьце і даведаецеся!

Вас чакае добрая музычная казка пра пошук сябе, працавітасць, узаемадапамогу і сяброўства.

Выканаўцы – лаўрэаты міжнародных і нацыйных конкурсаў, салісты Філармоніі для дзяцей і юнацтва Беларускай дзяржаўнай філармоніі:

Ганна Янкоўская (сапрана)

Марына Дабралёт (сапрана)

Тамара Рэмез (сапрана)

Святлана Еўтух (сапрана)

Галіна Сакольнік (меца-сапрана)

Дзмітрый Гайдукоў (барытон)

Дар’я Вітко

Кацярына Агароднікава

Партыя фартэпіяна – лаўрэат міжнародных конкурсаў Сяргей Вайніцкі, Таццяна Лясун

Аўтар праекта – Кацярына Агароднікава

Музыкальный спектакль «Незнайка» (по мотивам сказки Н.Носова)