Білетная каса:
+375 17 396-16-17
Замаўленне квіткоў
Версія для слабых на зрок
Ru
By
En
Пошук па сайце...
Беларуская дзяржаўная філармонія
Галоўная
Філармонія
Гісторыя
Канцэртныя залы
Вялікая канцэртная зала
Малая зала імя Р.Шырмы
Хол
Гардэроб, прыбіральні
Арэнда залаў
Калектывы
Салісты
Даведнік філармоніі
Выканаўцы
Кампазітары
Творы
Распарадак работы
Правілы карыстання паслугамі Белдзяржфілармоніі
Партнёры
Нарматыўныя прававыя акты
Супрацьдзеянне карупцыі
Палітыка Белдзяржфілармоніі ў дачыненні да апрацоўкі персанальных дадзеных
Афiша
Афіша філармоніі
Архіў канцэртаў
Каляндар
Абанементы
Квіткі
Кантакты
Адрасы і тэлефоны
Адміністрацыя
Звароты грамадзян і юрыдычных асоб
Адміністрацыйныя працэдуры
Сацыяльныя сеткі
Як праехаць
Галерэя
Навіны
Канцэртны арган
Галоўная
/ Даведнік філармоніі / Выканаўцы
Выканаўцы
Пошук выканаўцаў
A
B
C
G
H
I
K
L
M
O
R
S
T
V
А
Б
В
Г
Д
Е
Ж
З
И
Й
К
Л
М
Н
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Ш
Щ
Э
Ю
Я
Джаз-хор Свердловской государственной детской филармонии
Дже Юэн (фортепиано)
Джемесюк Мария (фортепиано)
Джонс Николас (виолончель)
Дзюдзе Михаил (балалайка-контрабас)
Дзяргай Андрэй (кларнет, беларускія народныя інструменты)
Дзяржаўны акадэмічны сімфанічны аркестр Рэспублікі Беларусь
Ди Торо Микеле (фортепиано)
Диев Андрей (фортепиано)
Добралёт Марина (сопрано)
Добровольская Валентина (меццо-сопрано)
Домаркас Юозас (дирижёр)
Донохоу Питер (фортепиано)
Дорога Кирилл (труба)
Дотрикур Николя (скрипка)
Дранько-Майсюк Василь (художественное слово)
Древновски Марек (фортепиано)
Дробинский Марк (виолончель)
Дробышевская Елена (альт)
Дубовик Виталий
Дуглас Барри (фортепиано)
Дулов Владимир (фортепиано)
Духновская Алика (фортепиано)
Душчынская Нэлі (сапрана)
Дюбуа Венсан (орган)
Дюкро Жером (фортепиано)
Дягилева Дарья (флейта-траверсо)
Дядюра Эдуард (дирижёр)
Евтич Мира (фортепиано)
Евтух Светлана (сопрано)
Егудин Евгений (кларнет)
Елецкий Михаил (фортепиано)
Елфимов Пётр (вокал)
Ефимова Анастасия (фортепиано)
Ефимова Людмила (дирижёр)
Ефимова Ольга (фортепиано)
Жарко Ксения (дирижёр)
Жарова Антонина (виолончель)
Ждан Анна (скрипка)
Жданович Александр (художественное слово)
Жданович Антон (ударные)
Жданович Роман (ударные)
Железный Леонид (скрипка)
Женчак Ян (вокал)
Жигунов Денис (бас)
Жирарди Паола (фортепиано)
Журавлева Екатерина (арфа)
Забара Геннадий (кларнет)
Забара Максим (фагот)
Загорский Алексей (скрипка)
Задорожный Игорь (вокал)
Закс Сауль (дирижёр)
Залатая струна, ансамбль цымбалістаў
Залесский Даниил (ударные)
Зандманис Арнис (фортепиано)
Запекин Виталий (бас)
Запольская Ольга (фортепиано)
Запольская Юлия (сопрано)
Зарецкий Даниэль (орган)
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь фальклорны гурт “Купалінка”
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь “Ансамбль “Камерата”
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь “Беларускі дзяржаўны ансамбль народнай музыкі “Свята”
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь “Дзяржаўная акадэмічная харавая капэла Рэспублікі Беларусь імя Р.Шырмы”
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь “Дзяржаўны камерны аркестр Рэспублікі Беларусь”
Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь “Дзяржаўны камерны хор Рэспублікі Беларусь”
Захаров Владимир (гитара)
Заянчаускайте-Гедрайте Симона (фортепиано)
Звоночки, детский хор
Зеленина Марина (альт)
Зеленкова Анна (дирижёр)
Змитрович Наталья (домра)
Золова Елена (сопрано)
Зубов Дмитрий (фортепиано, клавесин, дирижер)
Зубравский Виталий (кларнет)
Зубрич Инна (музыковед-лектор)
Зуй Михаил (художественное слово)
Зябко Павел (баян)
Иванов Александр (виолончель)
Иванов Андрей (фортепиано)
Иванов Денис (бас)
Иванов Денис (бас)
Иванова Александра (альт)
Иванова Екатерина (орган)
Иванова Татьяна (фортепиано)
Ивушейкова Ольга (флейта)
Игонина Юлия (скрипка)
Идальго Роберто (фортепиано)
Измайлов Энвер (гитара)
Илюкович Лариса (сопрано)
Иноуэ Хироко (орган)
Инструментальный дуэт Штеффен Трекель – Михаэль Трёстер
Иордосополь Алексей (саксофон)
Иофф Илья (скрипка)
Иргалина Майя (фортепиано)
Исаченко Вячеслав (вокал)
Исаченко Вячеслав (вокал)
Ислямов Равиль (скрипка)
Йи Бомсок (дирижер)
Кірхгоф Міхаіл (дырыжор)
Каврецкий Виктор (тромбон)
«
‹
1
2
3
4
5
6
7
8
9
…
›
»