Білетная каса:
+375 17 396-16-17
Замаўленне БІЛЕТАЎ
Версія для слабых на зрок
Ru
By
En
Пошук па сайце...
Беларуская дзяржаўная філармонія
Галоўная
Філармонія
Гісторыя
Канцэртныя залы
Вялікая канцэртная зала
Малая зала імя Р.Шырмы
Хол
Гардэроб, прыбіральні
Арэнда залаў
Калектывы
Салісты
Даведнік філармоніі
Выканаўцы
Кампазітары
Творы
Распарадак работы
Правілы карыстання паслугамі Белдзяржфілармоніі
Партнёры
Нарматыўныя прававыя акты
Супрацьдзеянне карупцыі
Палітыка Белдзяржфілармоніі ў дачыненні да апрацоўкі персанальных дадзеных
Афiша
Афіша філармоніі
Архіў канцэртаў
Каляндар
Абанементы
Білеты
Кантакты
Адрасы і тэлефоны
Адміністрацыя
Звароты грамадзян і юрыдычных асоб
Адміністрацыйныя працэдуры
Сацыяльныя сеткі
Як праехаць
Галерэя
Навіны
Канцэртны арган
Галоўная
/
Афiша
/ Архіў канцэртаў
Архіў канцэртаў
Вечер поэзии “Судрогі”
01.02.2020 19:00
Міжнародны праект “La Gran Guitarra”: Габрыэль Б’янка (гітара,Францыя), Павел Кухта (гітара)
01.02.2020 19:00
Абонемент № 2 «Дебют юных талантов» (концерт второй)
02.02.2020 15:00
Абанемент №2 “Дэбют юных талентаў” ( канцэрт другі)
02.02.2020 15:00
Концерт авторской песни: Светлана Копылова (Россия)
04.02.2020 19:00
«Четыре времени года»: камерный оркестр «Прелюдия» (дирижёр – Людмила Калиновская)
04.02.2020 19:00
Канцэрт аўтарскай песні: Святлана Капылова (Расія)
04.02.2020 19:00
“Чатыры пары года”: камерны аркестр “Прэлюдыя” (дырыжор – Людміла Каліноўская)
04.02.2020 19:00
Аркадий Берин: к 75-летию маэстро, солист - Максим Венгеров
06.02.2020 19:00
Аркадзь Берын: да 75-годдзя маэстра, саліст – Максім Венгераў (скрыпка)
06.02.2020 19:00
Абонемент №5 "Классика - это классно" (концерт второй)
08.02.2020 15:00
Цикл концертов «Детские годы любимых композиторов»: «Солнечное детство. Сергей Прокофьев»
08.02.2020 15:00
Цыкл канцэртаў “Дзіцячыя гады любімых кампазітараў”: “Сонечнае дзяцінства. Сяргей Пракоф'еў”
08.02.2020 15:00
Вечер музыки для альта и фортепиано: Алексей Богорад (альт, Санкт-Петербург), Дмитрий Зубов (фортепиано, Санкт-Петербург)
09.02.2020 19:00
Вечар музыкі для альта і фартэпіяна: Аляксей Багарад (альт, Санкт-Пецярбург), Дзмітрый Зубаў (фартэпіяна, Санкт-Пецярбург)
09.02.2020 19:00
Абонемент «Юбилейный» (концерт второй): к 180-летию П.Чайковского
12.02.2020 19:00
«Прогулки по Парижу»
12.02.2020 19:00
Абанемент “Юбілейны” (канцэрт другі): да 180-годдзя П.Чайкоўскага
12.02.2020 19:00
“Прагулкі па Парыжы”
12.02.2020 19:00
«Музыкотерапия через классику»
13.02.2020 19:00
“Музыкатэрапія класікай”
13.02.2020 19:00
«Музыкальная гостиная» представляет: «Объяснение в любви»
14.02.2020 19:00
«Высоким слогом русского романса»
14.02.2020 19:00
“Музычная гасціная” прадстаўляе: “Прызнанне ў каханні”
14.02.2020 19:00
“Высокім складам рускага раманса”
14.02.2020 19:00
«Хоровод друзей»
15.02.2020 16:00
“Карагод сяброў”
15.02.2020 16:00
"Джазовые вечера в филармонии": Сергей Манукян и его трио
15.02.2020 19:00
“Джазавыя вечары ў філармоніі”: Сяргей Манукян і яго трыа
15.02.2020 19:00
«Учитель и его ученики»: концерт класса заслуженного артиста Республики Беларусь, профессора Ю.Н.Гильдюка
16.02.2020 15:00
“Настаўнік і яго вучні”: канцэрт класа заслужанага артыста Рэспублікі Беларусь, прафесара Ю.М.Гільдзюка
16.02.2020 15:00
«Музыка народов мира»: праздничный концерт ДМШИ №10 им. Е.А.Глебова г. Минска
18.02.2020 18:30
«
‹
…
100
101
102
103
104
105
106
107
108
…
›
»